Wódka na wesele
13 Lip 2018

Wódka na wesele

Wódka na weselu – czyli jak wybrać mądrze spośród tysięcy propozycji

 

wódka na wesele jaką wybrać

Alkohol od zarania dziejów towarzyszy nam podczas ważnych uroczystości, celebracji niezwykłych momentów w pięknych chwilach. Zatem jak wybrać najlepszą wódkę na wesele? Czym się kierować? Zaszaleć, a może postawić na sprawdzone rozwiązania? Oto jest pytanie!

 

Klasyka zawsze w cenie

Z obserwacji oraz naszego doświadczenia wynika, że na stołach w ostatnim sezonie zdecydowanie królowały szlachetne trunki znanych producentów, takie jak: Stock, Wyborowa, Pan Tadeusz, Ogiński, Finlandia, Bocian oraz tak zwane perełki. Czym to jest spowodowane? Większość par młodych stawia na znane, sprawdzone marki, które od lat widnieją na polskich półkach sklepowych i suto zastawionych stołach. Zdecydowaną zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim uniwersalny smak – odpowiednio schłodzone i zaserwowane, przypadną do gusty większości wznoszącym toast za Państwa Młodych. Największa zaletą jest niewątpliwie ich cena, ponieważ nie zamawiamy jednej butelki. A ta jest rozsądna, bo oscyluje między 19 – 26 zł.

 

Jaka pojemność wódki będzie najlepsza?

Kolejnym ważnym aspektem jest dozownik umieszczony w butelce, który niewątpliwie ułatwia serwis przy stole, zwłaszcza jeżeli nie jest to pierwsza kolejka 😉 Wybrać butelkę 0.5l czy 0.7l? Rozsądek podpowiada, że większe gabaryty będą bardziej korzystne finansowo. Tak, ale biorąc pod uwagę ilość jednorazowo otwartych butelek, kwestie estetyki oraz czas w jakim wódka się nagrzewa, warto przemyśleć zakup butelek 0.5l.

 

Kiedy? Ile? I Gdzie? Czyli jak obchodzić się z wódką na weselu

 

Przyjęto,że przewiduję się 0.5l wódki na jedna osobę. Oczywiście, jeśli zostanie to nic się nie zmarnuje, ale nawet 350ml /osobę zdecydowanie wystarczy. Chyba, że planujecie rozdawać wódkę do zabaw, wręczać gościom na do widzenia albo w Waszych stronach panują tradycje i obrzędy właśnie z wódką w roli głównej.

 


najlepsza wódka na wesele dobra wódka na weselejaka wódka na wesele
 

Gdzie zrobić zakupy?

 

Na pewno z pewnego źródła, sugerujemy hurtownie alkoholowe lub pośrednictwa specjalizujące się w zamawianiu alkoholu na wesele. Pamiętajcie – zawsze sprawdźcie wiele opcji i nie podejmujcie decyzji pod wpływem impulsu. Często można spotkać się z dużymi rabatami lub dołożeniami przy zakupie powyżej 100 szt. Kiedy? Wódka, alkohole mają tendencje wzrostu ceny rok do roku. Jednak nie róbcie tego za wcześnie. Pamiętajcie, że producenci zmieniają etykiety średnio raz na 2/3 lata.

 

Jak serwować wódkę na weselu?

 

Zdecydowanie odpowiednio zmrożoną i w cooler’ach zasypanych lodem. Jeżeli chcecie, żeby Wasze wesele było oryginalne, proponujemy zastanowić się nad alkoholem marki Premium Plus. Cechują się one wyszukanym smakiem, ślicznymi butelkami i powszechnym przekonaniem, że są dobrem luksusowym. Zdecydowanie niepowtarzany alkohol zrobi wrażenie na gościach!

 

Co do czystej?

 

Kultura picia w Polsce szybko ewoluuje. Na przestrzeni lat polskie gusta stały się wyszukane. Wiele osób podróżuje po całym świecie, kosztując przy tym rozmaite trunki. Polacy coraz częściej odwiedzają restauracje, próbują nowych mieszanek i połączeń smakowych. Analogiczna sytuacja panuje na weselach. Każdy, zwłaszcza w upalny dzień ma ochotę skosztować orzeźwiającego mojito, wypić egzotyczną pina coladę czy wziąć do stolika partnerce nieziemskie Sex on the Beach!

 

Mobilny bar na wesele

Na szczęście z pomocą przyszły nam mobilne usługi barmańskie. To doskonały pomysł na atrakcję weselną, która dotyczy wszystkich grup wiekowych. Z pewnością mobilny bar oraz profesjonalni barmani spełnią oczekiwania młodych adeptów sztuki barmańskiej serwując cocktaile bez alkoholu, fantazyjnie udekorowane. Kierowcom i kobietom w ciąży proponujemy świeżo wyciskane soki lub bezalkoholowe cocktaile. Wszystkie ciocie i wujowie jeszcze długo po weselu będą wspominać anegdoty przy barze i wyśmienity smak drinków. Każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie czy jest koneserem whisky, fanem kubańskich klimatów czy to jego pierwszy raz i chce zostać zaskoczony.

 

Mobilni barmani na wesele to kapitalny pomysł – zaproś nas na swoje!


GO.CA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *