Prosecco Van

W naszej bogatej ofercie znajduje się nowość wprost ze słonecznej Italii. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy Prosecco Van, który zachwyci każdego! Kompaktowych rozmiarów van pełni nie tylko funkcję mobilnego baru, ale jest również świetną ozdobą każdego eventu! Ten nietuzinkowy pomysł jest świetnym sposobem na to, aby nasza impreza zyskała rozgłos i na długo zapisała się w pamięci naszych gości!

Najwyższa jakość

Oferujemy tylko najwyższej jakości trunki, które zawładną Państwa podniebieniem! Finezyjne bąbelki sprawą że będzie to niezapomniana chwila relaksu, a kubki smakowe będą domagały się więcej! Jest to idealna okazja, aby zrelaksować się w świetnym towarzystwie, sącząc wyśmienite wino.

Nasz Prosecco Van idealnie nadaje się na różnego rodzaju eventy, przede wszystkim dzięki swojej mobilności i tym że można skorzystać z niego niemalże w każdym miejscu. Gwarantujemy Państwu fachową obsługę zapewnioną przez naszą świetnie wyszkoloną kadrę, która oczaruje Państwa swoją obsługą. Prosecco Van sprawi, że atmosfera stanie się magiczna, a w zaaranżowanej scenografii zakochają się goście! To must have na przyjęciach typu garden party, który przemieni zwykły ogród w miejsce niezwykłych spotkań!


Prosecco Van na targi

Jeśli organizują Państwo firmowe targi, również będzie on świetną opcją! Prosecco Van na targi sprawi że będzie to niezapomniane wydarzenie, stanie się on jego znakiem rozpoznawczym! Warto zapewnić uczestnikom odrobinę luksusu i pozostawić po sobie świetne wrażenie, które z pewnością zaprocentuje na przyszłość! Jest to innowacyjne rozwiązanie, które sprawi że Państwa firma wyróżni się wśród tłumu zyskując sympatię i opinie firmy otwartej, nie bojącej się nowych rozwiązań i wyzwań.

Prosecco Van na wesele

Prosecco Van na wesele to hit roku 2018! Nie tylko jest to największy krzyk mody, bez którego żadne kultowe wesele nie może się odbyć, ale również wspaniała atrakcja dla gości. Dysponujemy nie tylko najwyższej jakości włoskim, musującym winem, ale również kolorowymi drinkami na jego bazie, w których rozkochają się miłośnicy tego rodzaju napojów. Prosecco Van na wesele stanowi również piękne tło do ślubnych zdjęć! To mały, uroczy van, który zapewni, że Państwa zdjęcia będą wyjątkowe i oryginalne.

Jesteśmy jedną z niewielu firm, która oferuje Prosecco Vany. Jest to nowość na polskim rynku, która świetnie przyjęła się na wyspach i zapowiada się na to, że odniesie podobny sukces w Polsce. Idea ta zrodziła się z potrzeby, wynalazcy Prosecco Vanu byli zmęczeni swoją ciągłą pracą w biurze, dlatego jeździli na wiele festiwali, gdzie spotykali przeróżne foodtrucki i punkty z napojami. Gdy żona jednego z nich wspomniała, że bardzo chętnie napiłaby się zimnego Prosecco, wpadli oni na pomysł – dlaczego by nie otworzyć własnego biznesu? Przez kolejny rok zjechali całą Anglię serwując zimne bąbelki prosto ze swojego samochodu na weselach, urodzinach i muzycznych festiwalach. Cała Wielka Brytania zakochała się w tym pomyśle i takim sposobem van podbił serca tysięcy ludzi!

Zdecydowanie jest to najbardziej oryginalna opcja serwowania musujących bąbelków, która pozostawi po sobie wyjątkowe wrażenie. Każdy detal naszego wozu jest świetnie dobrany, tak, aby całość wyglądała zjawiskowo.

Gdy już raz zaproszą Państwo nasze Prosecco Vany na swoje imprezy, nie będą sobie w stanie Państwo wyobrazić kolejnego przyjęcia bez nich!

Follow us:
TOP