Menu –  lista cocktaili
19 Lip 2018

Menu – lista cocktaili

Menu na wesele: klasyki vs. autorskie cocktaile

 

 

menu na wesele
 

Jeżeli planujesz swoje wesele i nie zabraknie na nim niesamowitej atrakcji czyli barmanów, na pewno zastanawiasz się jak dobrać cocktaile i drinki do swojej uroczystości, gusta zaproszonych gości. Czyż nie?

Pierwszą kwestią, którą warto poruszyć jest sama forma podejścia do listy cocktaili  – zdecydowanie rekomendujemy małe dyskretne karty na każdym ze stolików tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Już podczas serwisu  pierwszego posiłku gro osób z zainteresowaniem zagląda do karty i ostrzy apetyty na wizytę przy barze.

 

5, 10, 15, 20 – ile powinno być drinków?

Doskonale sprawdza się opcja – 10, czyli osiem mieszanek alkoholowych oraz dwie bez alkoholowe. Dlaczego?

Karty wyglądają na kompletne , każdy znajdzie coś dla siebie, a spragnieni poradzą sobie z zamówieniem przez cały wieczór wszystkich. Pamiętajcie, że karta menu nie jest wyłącznie ramami, w których należy się trzymać – Profesjonalni barmani zawsze dopytują o pożądany smak, zawartość bazowego alkoholu, tolerancje na poszczególne składniki.

 

drink bar na wesele

Zazwyczaj barmani dopytują o parę ciekawych kwestii – o to czy osoba woli cocktaile słodkie czy kwaśne. Czy bazowym alkoholem ma być karaibski rum, orzeźwiający gin, a może ktoś wybierze szlachetną wódkę.

Najczęściej zamawiane są cocktaile orzeźwiające ze świeżych cytrusów, aromatycznych ziół i doskonałym balansem pomiędzy słodyczą, a kwasowością. Najrozsądniejszym podejściem do tematu karty menu jest zachowanie terminologi barmańskiej jeśli chodzi o nazwę cocktailu np. Mojito, Cuba Libre , Sex on the Beach  oraz opis dla osób, które po raz pierwszy spotkały się z tym tematem wraz z wrażeniami, których mogą się spodziewać po ich skosztowaniu.

Menu koktajli:

drinki na wesele

Idealnie, jeśli obok menu cocktaili na wesele znajdzie się skala zawartości alkoholu lub symbol zawartości produktów wrażliwych czyli ostrych, bardzo kwaśnych czy bardzo słodkich. Barmani na przyjęciu weselnym na pewno zaopiekują się również osobami, które nie piją alkoholu serwując im świeżo wyciskane soki czy smoothies. Dzieci dostaną cocktaile w bezpiecznych naczyniach z papierowymi rurkami fantazyjnie udekorowane piankami, żelkami czy watą cukrową .

 

Prawdziwi mężczyźni też powinni mieć coś dla siebie dlatego proponujemy ekskluzywną kartę konesera whisky.

 

Ekskluzywne szkło, bittery, aromatyzery to coś co podkręci ten szlachetny trunek. Barmani przygotują dla Państwa prawdziwe legendy wśród koktajli na bazie whisky. W Waszym menu zagoszczą absolutne klasyki, które przeniosą każdego wprost do niezwykłych czasów prohibicji.

 

Menu whisky:


 

 

Cocktaile na wesele, to wspaniały pomysł, prawda?

alkohol na weslee

Jeżeli potrzebujesz pomocy w kreacji swojej karty, nie krępuj się, napisz do nas lub zamów nasze usługi na swoje wesele – zajmiemy się tym kompleksowo. A tutaj znajdziesz nasze Menu na wesele.


GO.CA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *