Bary kawowe

Bary kawowe to nietuzinkowy pomysł na urozmaicenie każdego wydarzenia! Marzy Ci się zapach świeżo mielonej kawy towarzyszący organizowanemu przez Ciebie eventowi? Nie ma znaczenia czy jest to kameralne spotkanie, kilkusetosobowy event czy promocja Twojego produktu na targach – zapach palonych ziaren kawy sprawi, że atmosfera stanie się magiczna i wszyscy poczują się jak w domu!

Barista na targi

Jesteś odpowiedzialny za organizację targów w Twojej firmie? Nie wiesz co zrobić, by wyróżnić się w tłumie i zdobyć serca klientów? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, jakim jest nasz barista na targi! Nic tak nie sprzyja rozmowom, jak filiżanka pysznej kawy, przygotowana z najwyższą starannością przez naszych wysoko wykwalifikowanych baristów!

Barista na wesele

Przed Tobą najważniejszy dzień w życiu? Sukienka już kupiona, goście zaproszeni, sala zarezerwowana, ale czegoś jeszcze brakuje? Tego czegoś, co sprawi że to wydarzenie będzie niezapomniane i długo pozostanie żywe w wielu wspomnieniach? Barista na wesele jest świetną opcją by sprawić że Wasze przyjęcie będzie niezapomniane! Oczywiście w każdej restauracji przygotują kawę czarną czy białą, z ekspresu lub torebki. Ale czy będą w stanie przygotować karmelowe latte z mlekiem sojowym i podwójnym szotem espresso? Na pewno nie. My zatem jak najbardziej sprostamy oczekiwaniom największych smakoszy kawy!

Barista na eventy

A może organizujesz zwykłą imprezę tematyczną, szkolenie czy zebranie? Nie może na nim zabraknąć naszego baristy na eventy! Każdy uczestnik z pewnością doceni starania jakie włożyłeś w to aby ta impreza była strzałem w dziesiątkę! Nasi bariści zadbają natomiast o to, aby rozpieścić podniebienia uczestników zaskakując ich niezwykłymi połączeniami smakowymi!

Gwarantujemy:

  • dobór idealnej mieszanki kawy, czy to mielonej, ziarnistej, parzonej delikatnie czy mocno, arabiki lub robusty!,
  • pracę najlepszych baristów w Polsce, którzy niejednokrotnie zdobywali miejsca na podium,
  • profesjonalne ekspresy wysokociśnieniowe oraz niezbędny sprzęt baristyczny, tak aby goście mogli rozkoszować się niesamowitym smakiem kawy.

Nasze bary kawowe to gwarancja na powodzenie każdej imprezy!

Follow us:
TOP