Barman na wesele, czyli co możemy Ci zaoferować

Barman na wesele, czyli co możemy Ci zaoferować

Jakie atrakcje na weselu mogą zapewnić barmani?


Oryginalny ślub i wesele? Uroczystość godna zapamiętania i wspominania jeszcze przez wiele lat? O takiej właśnie marzą wszystkie Pary Młode.

Dlatego dokładają wszelkich starań, aby ich przyjęcie weselne było wyjątkowe, dobrze przemyślane i miało sporo atrakcji. Coraz chętniej oprócz wodzireja i zespołu na weselu pojawiają się także barmani. Są oni świetną alternatywą dla tradycyjnego sposobu podawania weselnych drinków. Wykwalifikowany i profesjonalny barman nie tylko może przygotować ich znacznie większą paletę, to jego sprawność w obsłudze baru jest nie lada atrakcją dla gości.

Barman na wesele – dlaczego warto?

Nie każdy jest “amatorem” tradycyjnej czystej. O ile na dotychczasowych weselach podawanie butelki wódki na stół do samodzielnej obsługi było mile widziane, to obecnie – zwłaszcza ludzie młodzi – cenią sobie profesjonalne przygotowanie wyjątkowych drinków. Dzięki barmanowi obecnemu na weselu mogą przetestować nowe smaki, poznać inne rodzaje alkoholi i przekonać się, w jaki sposób podane będą im odpowiadać najlepiej. Drink bar na weselu jest niezwykłą atrakcją, o czym chociażby świadczy długa kolejka do barmana, który przygotowuje weselnym gościom najróżniejsze drinki.

Zazwyczaj w swoim “arsenale” ma ich przygotowanych kilkanaście. Autorskie, egzotyczne i orzeźwiające drinki przyciągną nie tylko kobiety, ale również mężczyzn, którzy będą chcieli spróbować czegoś nowego.

Atrakcja sama w sobie

Kolorowe drinki, palemki i niesamowite smaki. Jednak to nie wszystko, co mogą zaoferować barmani na weselu. Choć drinki bar na przyjęciu jest atrakcją samą w sobie zarówno dla weselników, jak i Młodej Pary, to jednak oprócz przepysznych napojów i fenomenalnej obsługi, barmani mogą na weselu przedstawić swoje umiejętności w przygotowywaniu również w inny sposób. Choćby poprzez zorganizowanie pokazu sztuki barmańskiej. Mimo, że latające szklanki i ogień zazwyczaj nie kojarzą się nam zbyt dobrze, to po takim wieczorze z tymi dwoma będziemy mieć tylko jedno wspomnienie – doskonałej zabawy i fantastycznego show!

Pokazy barmańskie będą świetną rozrywką dla gości zmęczonych już nieco weselnymi tańcami. Energia i entuzjazm, z jakim barmani wykonują swoje sztuczki pozwoli im “doładować” energię, aby dalej móc cieszyć się weselnym szaleństwem.

Drinki dla dzieci i dla dorosłych

Barman na weselu nie jest atrakcją jedynie dla dorosłych. Każdy profesjonalista doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że oprócz doskonale bawiących się pełnoletnich osób na przyjęciu, znajdują się również “mniejsi” goście, którzy wymagają specjalnego menu. Kolorowe i pięknie wyglądające drinki budzą zainteresowanie dzieci, dlatego również dla nich barmani przygotowują napoje. Równie atrakcyjne i zachęcające do spożycia, jednak oczywiście pozbawione alkoholu. Oferta drinków bezalkoholowych jest skierowana nie tylko dla najmłodszych, ale również dorosłych, którzy nie przepadają za procentami lub są tego wieczoru kierowcami.

Profesjonalne i eleganckie stanowiska barmańskie

Barman ze swoją usługą dostosowuje się do potrzeb Młodej Pary. W przypadku braku odpowiedniego sprzętu na miejscu przyjęcia zabiera ze sobą przenośny drink bar, który wyposażony jest we wszystkie niezbędne do jego pracy elementy. Młoda Para nie musi się jednak obawiać. Takie stanowiska do pracy barmańskiej prezentują się niezwykle elegancko i nowocześnie, dlatego będą doskonałym elementem aranżacji wizualnej na weselnej, czy restauracyjnej sali.

Popularność barmanów jest coraz większa

Pewnie nie umknęło Waszej uwadze, że barmani na weselach pojawiają się coraz częściej. Zdaje się, że temu zjawisku absolutnie nie można się dziwić. Gwarantują oni wyśmienite koktajle przez całą noc i swoim entuzjazmem, humorem i znakomitymi sztuczkami sprawiają, że goście pozostają w świetnych humorach.

Barman jest świetnym pomysłem nie tylko na obsługę wesela, ale również innych uroczystości, na których goście cenić sobie będą koktajle. Swoje usługi oferujemy również na imieninach, urodzinach, bankietach, czy jubileuszach i wielu innych.

Nie zwlekaj, zaproś nas na swoje wesele i  spraw, by było niezapomniane!

Follow us:
TOP